START 2 TENNIS
Start 2 Tennis = voor het eerst kennis maken met ‘de mooiste sport ter wereld’! Leren tennissen is nog nooit zo gemakkelijk en leuk geweest.
We bieden een S2T lessenpakket aan. De lessen worden gegeven door gediplomeerde trainers.
Wie kan zich inschrijven ?
- startende volwassenen, die eerder nog geen (Start 2 Tennis) lessenreeks / avondstage volgden
- niet-leden / leden
Ben je geen lid van Kon. Boom Tennis, dan wordt er een bijdrage van € 20 aangerekend bovenop de prijs van de lessen.
ABONNEMENT / LIDMAATSCHAP
Wie zich tijdens of na de lessenreeks wil abonneren, kan dit aan het -op dat moment- geldende tarief, met vermindering van de reeds betaalde € 20
Contact: kbtc.tennisschool@gmail.com
LOCATIE
Tennisterreinen Kon. Boom Tennis Club, Park van Boom, Acacialaan 6, 2850 Boom
DAG - UREN - DATA
We organiseren een lessenreeks in groepen van 4 lesnemers:
- maandagavond 8 weken, telkens 1u les / van 21u tot 22u / 14, 21, 28 april 5, 12, 19, 26 mei 2 juni 2025
- dinsdagavond 8 weken, telkens 1u les / van 19u tot 20u / 15, 22 , 29 april 6, 13, 20, 27 mei 3 juni 2025
- dinsdagavond 8 weken, telkens 1u les / van 20u tot 21u / 15, 22 , 29 april 6, 13, 20, 27 mei 3 juni 2025
Lessen die op feestdagen vallen gaan gewoon door.
INHAALLESSEN
Enkel lessen die, omwille van regen of onbespeelbaarheid van de terreinen niet kunnen doorgaan, kunnen opnieuw ingepland worden door de tennisschool. De trainer zal de groepen op de hoogte brengen via de WhatsApp groep als de les omwille van het weer niet kan plaatsvinden. We noteren alvast volgende reservedata: maandagavond 16, 23 juni - dinsdagavond: 17, 24 juni.
Op het einde van de lessenreeks voorzien we op vrijdag 20 juni 2025 een 'speelmoment/ontmoeting' met 'hap & tap' met alle S2T’ers om zo contacten te leggen en te kunnen blijven oefenen.
Inschrijven kan t.e.m. zaterdag 29 maart 2025. Graag bij inschrijving je ruimste beschikbaarheid ingeven, dat helpt de organisatie om de groepen zo homogeen mogelijk samen te stellen.
Let op: opties kunnen eerder afgesloten worden bij voldoende inschrijvingen! Je kan dan nog wel inschrijven als reserve en je wordt gecontacteerd als er nog een geschikte plaats vrij komt.
BENODIGDHEDEN
- sportieve kledij
- aangepast schoeisel
- tennisracket (indien je die niet hebt, leent de club ze uit tijdens de lessen)
- ballen en ander materiaal wordt door de club ter beschikking gesteld
PRIJS
- € 100 (€ 80 + € 20 éénmalige bijdrage voor niet-leden)
- € 80 (voor leden)
BETALEN @ KBTC op rekeningnummer BE97 9730 4645 4849 mededeling: S2T naam voornaam
Je inschrijving + betaling bevestigen je deelname. Na de inschrijvingsperiode wordt de lesindeling opgemaakt en ontvang je hierover meer informatie.
contact: kbtc.tennisschool@gmail.com
2025 LESINDELING: Lees meer... (later)